sadsad x
asdasd
Sıkça Sorulan Sorular
Ön Sipariş ne demek ?
Stokları tükenmiş , tekrar stoklara gelecek , siparişe istinaden üretilecek yada satış hattına yeni girecek , gönderimi belirtilen tarihler arası yapılacak olan ürün demektir.

Montaj / Servis desteği ne demek ?
Üretici firmanın kendi merkezinden  veya servisi bulunan bazı illerden aldığınız ürüne montaj , garanti ve demontaj hizmetleri ile ilgili destek verebileceği anlamına gelmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünün indirime girmesi durumu
Fiyatlar piyasa koşullarına veya yapılabilecek kampanyalara bağlı olarak, anlık değişikliklere uğrayabilir.  dekovin.com , dilediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın, ürün fiyatlarını değiştirme ve/veya kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle satın alınan ürün indirime girdiyse aradaki ücret farkı talep edilemez.

Neden bazı ürünlerde “Sadece Ankara için Teslimat” yazıyor ?
Hem hacimsel hem de boyutsal açıdan, bazı ürünlerin kargoda taşınması mümkün olmayıp karşılıklı görüşme sonrası tarafımızdan sevk edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, şirket merkezimiz Ankara’da bulunduğu için bazı ürünlerde “Sadece Ankara için Teslimat” yazmaktadır. Bu ürünlerin farklı şehirlere ya da yurtdışına sevki istenmesi durumunda; dekovin.com Müşteri Temsilcisi ile 0850 5828703 no'lu telefondan ya da info@dekovin.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Şartları
Garanti süresi malzemenin satışı ile başlar ve üretici firmanın garantisi altındadır.
Üretici bir ürünün farklı parçalarına farklı sürelerde garanti verebilir.
Bazı ürünlerin garanti süresinin devam edebilmesi veya sürecin başlayabilmesi için , montajının yetkili servislere yaptırılması gerekebilir. Aksi halde ürününüz garanti kapsamı dışında kalacaktır.(Bazı montajlar ücrete tabi olabilir.)


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.