sadsad x
asdasd
Ödeme
​dekovin.com’da nasıl ödeme yapabilirim ?
dekovin.com'da aşağıdaki ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi Kartı
EFT/Havale
Havale veya EFT ile ödeme Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki Siparişi Tamamla butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç 24 saat içinde kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki siparişlerim bölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi mevcut mu ?
Şu an için kapıda ödeme yöntemi , ödeme seçeneklerimiz içinde yer almamaktadır.

Taksitle ödeme yapabilir miyim ?
dekovin.com’da sipariş bedellerinizi, anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile ( Advantage , Axess , Ziraat Bankası-Bank Kart , Bonus , Card Finans , Maximum , World , Paraf  ) peşin fiyatına vade farksız 6 ay taksite kadar yada vade farklı 7-12 ay taksit seçeneklerinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.Taksit seçenekleri seçimi, sepet aşamasında çıkmaktadır.

Siparişimin ödemesi neden peşin alınmış?
Ödeme seçeneklerini sipariş oluşturma aşamasında sadece siz belirleyebilirsiniz. Verdiğiniz siparişle ilgili ödeme seçeneğine sonradan müdahale etmemiz mümkün değildir. Bu nedenle siparişiniz onaylanmadan önce, işaretlemiş olduğunuz ödeme şeklini kontrol edin. Taksit seçeneği belirlenmemiş olan siparişleriniz peşin ödeme olarak kabul edilir ve daha sonradan taksitli ödemeye dönüştürülemez.Taksit uygulanmamış siparişinizin ödemesini taksitli olarak yapmak için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Bu durumda siparişinizi tekrar oluşturmanız ve taksitli ödeme ile tekrar ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemenin onaylanmasının ardından bir önceki ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir

Kredi Kartı ekstremde neden PayTR kelimesini görüyorum.

dekovin.com B2C, B2B ve C2C online ödeme sistemlerinde en güvenli firmalardan biri olan ve lisanslı bir kuruluş olan PayTR ile çalışmaktadır.Bu sebepten siparişinize istinaden kredi kartı kullanımlarınızda ödemeniz ekstrenizde PAYTR / dekovin.com yada PAYTR / dekovin olarak görünecektir.

İşlem güvenliğini sağlamak için neler yapabilirim?
Bağlantının güvenli bağlantı https:// üzerinden olduğundan emin olun.
Web sayfamıza www.dekovin.com adresinden erişim sağladığınıza emin olun.
Ödeme yaparken 3D Secure kullanın.
Cep telefonlarınıza yüklemek istediğiniz uygulamaları mutlaka resmi uygulama mağazalarından indirin.
Şifreleriniz, büyük ve küçük harf, sayılardan oluşan minimum 8 karakterli olsun
Bilgisayarınızda güncel antivirüs yazılımı bulundurun.
dekovin.com'un satış, kampanya, iş ortaklığı yaptığı başka bir internet sitesi bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.