sadsad x
asdasd
İade ve Değişim
* dekovin.com'dan yaptığınız alışverişlerinizde iade işlemlerinde, iade etmek istediğiniz ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderebilirsiniz , aksi takdirde iade veya değiştirmek istediğiniz ürün için kargo ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz.

* Ürünün orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz gerekmektedir.

* Firma adına düzenlenen faturalı satışların iade ve değişim işlemlerinde iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.

* Taksitle alınan ürün iade işlemleri kredi kartı ile taksitli olarak satın almış olduğunuz siparişinize ait ürün para iade işlemlerinde iade tutarı, bankanız tarafından kredi kartınıza her ay taksitlendirilerek yatırılır.

* İade etmek istediğiniz ürünler için üye girişi yaparak Siparişlerim sayfasından iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

* İadenizin işleme alınması için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

* Siparişinize özel veya kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan / üretilen , geri gönderilmeye elverişli olmayan , bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

* Kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri ve sıhhi ürünler ambalajları açılmamış ise iade edilebilir.

* Siparişinizin teslimi sırasında hasar, ezilme veya herhangi bir deformasyon olduğunu tespit ederseniz, kargoyu teslim almayarak kargo yetkilisinden tutanak tutmasını istemelisiniz. Sonrasında üyelik panelinizden talebinizi iletebilirsiniz. Siparişin, bize iade edilmesinden sonra iade işleminiz yapılacaktır.

* Ürünlerinizi kullanmaya başladıktan sonra ürünlerinizde üretim kaynaklı bir kusur tespit ederseniz, bize info@dekovin.com adresinden ulaşabilirsiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.